1 2 3 4 5

Jeden rok čtyři měsíce sedmnáct dnů

... jinými slovy 506 dnů celkem trvala taková jakási mentálně technická relax odstávka tohoto blogu. Kompl apgrejdovaný, web hostitel změněn a hlava nepročištěná. Kdybych měl zpětně doplnit co všechno se za ten téměř rok a půl odehrálo - a to myslím jen ty moje ptákovinky - asi bych se z toho zbláznil. Přesto do toho jdu. V dohledné době se pokusím alespoň v kostce shrnout a vložit to nejpodstatnější z mých zážitků a foto úlovků. 

Díky notesu a digi archívu si hlavu naštěstí až tolik lámat nebudu. Prostě doplním věci z druhé poloviny roku, který Čína upsala praseti, zatímco u nás to byl jednoznačně rok hlodavce - hraboše. A pokusím se dohnat manko z roku letošního, ten v Číně naopak patří hlodavci - kryse a u nás zdá se prasákům. 

Zřejmě trochu pročistím galerii - fotky budu vkládat míň množstevně a víc kvalitně, teda doufám. A asi přidám víc krajinek ... Poslední článek byl z půle června loňského roku dnes nahrané snímky jsou ze dnů bezprostředně následujících. Gradace hraboše gradovala la la la.

Budu vděčný za poznámky a komentáře k textu i obrazu. Napište co byste přivítali nejraději, co bych mohl změnit. Nedělám to pro sebe, ale pro návštěvníky stránek. Upřímně byl bych rád, kdyby vám občas šla z mých příspěvků hlava kolem, jako tomu krutihlavovi na přiloženém snímku.

Fotografie k článkuPřidat komentář:
Vaše jméno
Kontrolní otázka: napište, jaký je aktuálně rok

Komentáře:

Karel Šimeček l 05.11.2020 20:16

Tak to jsem rád, že jste rádi. Teď se o mně nesměle pokouší jakýsi moribundus, ale o víkendu něco přiložím, I swear.

Martin Hrouzek l 05.11.2020 19:44

To je veliká sláva, že si tu budeme zase číst! Jenom chutě do toho, máš to moc zajímavé!

Honza Grünwald l 04.11.2020 12:21

Krásné fotky. Těším se na doplňování za uplynulý rok. Srdečně zdravím